گروه صنعتی امیران، به عنوان یکی از تولید کننده های مطرح لامپ های ال ای دی، با شعار همگام با طبیعت، اقدام به تولید لامپ های کم مصرف LED در ایران نموده است تا گامی موثر در راستای صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی، رعایت حقوق مصرف کننده و سازگاری با محیط زیست بردارد. لامپ های ال ای دی با ویژگی های منحصر بفردی مانند مصرف انرژی کم و بازدهی بالا، جایگزین بسیار مناسبی برای سایر منابع روشنایی می باشند که در چندین نوع مختلف با کارایی های متفاوت به بازار ارائه می شوند.

لامپ های ال ای دی امیران در چهار نوع متفاوت لامپ های ال ای دی استوانه ای، لامپ های ال ای دی حبابی، لامپ های ال ای دی اشکی شمعی و لامپ های ال ای دی فن دار به تولید می رسند. لامپ های استوانه ای مجموعه امیران در سه نوع 30 واتی، 40 واتی و 50 واتی و لامپ های حبابی در چهار نوع 9 واتی، 12 واتی، 15 واتی و 20 واتی به بازار عرضه می شوند. همچنین لامپ شمعی ال ای دی 7 وات از نوع اشکی شمعی و لامپ استونه ای ال ای دی 100 وات از نوع فن دار، از دیگر محصولات این مجموعه هستند. با توجه به میزان روشنایی متفاوت لامپ ها، می توانید متناسب با فضای مورد نظر، گزینه مناسب را انتخاب نمایید.

به این امید که با جایگزینی هر چه بیشتر لامپ های ال ای دی با لامپ های معمولی یا رشته ای و به تبع آن، کاهش مصرف انرژی و کاهش حجم تولید گازهای گلخانه ای، نقشی موثر در راستای حل پاره ای از مشکلات محیط زیست ایفا نماییم. بدین جهت و به منظور فراهم نمودن انتخابی آگاهانه و راحت و مشاهده و مقایسه محصولات این مجموعه، لیست قیمت لامپ امیران را در اختیار شما قرار می دهیم.